Огородження балконів, ковані, металеві.


Ковані огорожі для балкона це в першу чергу обличчя фасаду будинку, будівлі і будь-якого архітектурного споруди, його стиль, краса, зручність, надійність, комфорт і безпеку. Ми займаємося розробкою дизайн-проекту огорож для балкона, виготовленням, піскоструминної обробкою, оцинкуванням, фарбуванням та монтажем кованих огорож для балкона - під ключ.

  Балкон, це те місце, де завжди приємно посидіти з чашкою чаю або кави, помилуватися видом, а також це невід'ємна частина фасаду будь-якого будинку, але балкон зі звичайним огорожею, це як алмаз без огранювання, якщо балкон декорувати красивим кованою огорожею він стає справжньою окрасою вашого будинку. Красиві ковані огорожі балкона виглядають витончено і стильно, французькі огорожі балкона (як ще кажуть - з животиком або позиками) елегантні, повітряні і легкі, в той же час міцні і надійні.

Кована огорожа балкона служить не тільки з естетичного боку, огорожу балкона необхідно в першу чергу як фізичний бар'єр. А також на балконі можна розмістити витончений кований столик зі стільцями для відпочинку, приємного проведення часу і чаювань, це додасть балкону відчуття зимового саду.
Як правило, стандартні ковані огорожі (в приміщенні) по висоті не перевищують 1 метра, зовнішні ж огорожі для балкона, щоб уникнути нещасних випадків, необхідно робити не менше 1 - 1.10 метра. Для металевої огорожі балкона необхідно якісне фарбувальне покриття, т.к воно знаходиться на вулиці і схильне до зовнішніх природних факторів.

Ми рекомендуємо використовувати, піскоструминну обробку кованої огорожі балкона, оцинкування металу, грунтування і якісне фарбування, завдяки такому методу, ковані балкони простоїть більше 10 - 15 років і не поржавіють.
Поручень балконного огорожі обов'язково повинен бути виготовлений з металу, каменю або пластику і ні в якому разі не дерев'яний, тому як дерев'яний поручень на сонці розсихається, від вологи тріскається і його коробить, такий поручень постійно потрібно підфарбовувати, він дуже вимогливий до догляду за собою.

Кована огорожа балкона найкраще робити не з пустотілого металу (наприклад - труби), тому, що огорожа з пустотілого металу простоїть до реставрації менше ніж з цільного (квадрата або прута). Балконне огорожу можна зробити як відкритим, так і закритим, для закритого типу огорожі балкона можна використовувати, листовий метал, стільниковий полікарбонат, монолітний полікарбонат, матовий або прозорий, будь-якого кольору, закритий тип кованого огорожі балкона також захистить від вітру.

Ціна на ковані балкони формується також як і на будь-які інші ковані вироби, відштовхуючись в першу чергу від насиченості завитків і візерунків, складності виконання, товщини - перетину металу, кількості металу, способу обробки (піскоструй, оцинкування, грунт, фарба) і складності монтажу.

Ще варто відзначити, що терміни виготовлення кованої огорожі для балкона прямо залежать не тільки від складності втілення дизайнерської ідеї в життя, але ще і від об'єму замовлення а також від завантаженості виробництва.

Щоб замовити огорожу для балкона , Вам достатньо зателефонувати нам або відправити запит на електронну пошту, але купити вже готові ковані перила для огорожі балкона у нас не можливо, так як не існує будь-яких стандартних перил для балконів, все огорожі балконів індівілуальни як за розмірами так і по дизайну.
Ми виробляємо ковані огорожі для балконів в Києві, а здійснюємо доставку і монтаж виробів по всій Україні а також за кордоном.