Огородження балконів, ковані, металеві.


Кована огорожа для балкона це краса, надійність, комфорт та безпека. Ми займаємося розробкою дизайну кованих огорож для балкона, виготовленням та монтажем. Балкон це невід'ємна частина фасаду будинку, але балкон із звичайною огорожею це як алмаз без огранки, якщо балкон декорувати красивою кованою огорожею він стає справжньою окрасою Вашого дому. Красиві ковані огорожі балкона виглядають витончено і стильно, французькі огородження балкона (як ще кажуть - з животиком) елегантні, повітряні і легкі, в той же час міцні і надійні.

Кована огорожа балкона служить не тільки з естетичного боку, огорожа балкона необхідно в першу чергу як фізичний бар'єр. А також на балконі можна розмістити ковані під квіткарі, це додасть балкону відчуття зимового саду. Як правило, стандартні огорожі (в приміщенні) по висоті не перевищують 1 метра, зовнішні ж огорожу балкона, щоб уникнути нещасних випадків, необхідно робити не менше 1 - 1.10 метра. Для металевого огородження балкона необхідно якісне фарбуюче покриття, так як воно знаходиться на вулиці і схильне зовнішнім природним факторам.

Ми рекомендуємо використовувати, піскоструминну обробку огорожі, оцинкування металу, грунтування і якісне фарбування, завдяки такому методу, огорожа балкона простоїть більше 10 років і не поржавіє. Поручень балконного огорожі обов'язково повинен бути виготовлений з металу і ні в якому разі не дерев'яний, тому як дерев'яний поручень на сонці розсихається, від вологи тріскається і його коробить, такий поручень постійно потрібно підфарбовувати, він дуже вимогливий до догляду за собою.

Кована огорожа балкона краще за все робити не з пустотілої металу (наприклад - труби), тому, що огорожа з пустотілого металу простоїть без реставрації менше ніж з цільного (квадрата або прута). Балконну огорожу можна зробити як відкритою, так і закритою, для закритого типу балконного обгороджування можна використовувати, листовий метал, стільниковий полікарбонат, монолітний полікарбонат, матовий або прозорий, будь-якого кольору, закритий тип огорожі балкона захистить від вітру.

Ми виробляємо ковані огорожі для балконів в Україні, Києві.
У нас можна замовити або купити ковані огорожі для балконів.