Гальваніка, Цинкування. антикорозійна обробка металу.

ГАЛЬВАНІКА, ЦИНКУВАННЯ

Шановні пані та панове, просимо звернути вашу увагу на те, що галванічне покриття ми наносимо виключно на ковані вироби, які ви можете замовити у нас.У зв'язку з великою завантаженістю виробництва окрему послугу як гальванічне цинкування ми не надаємо.

Оцинкована кована огорожа гальванічним методом


Перед покриттям гальваникой (гальванічним покриттям)використовуються такі процеси як термообробка, обробка пескоструем, механічні процеси обробки і інші. Після гальванічної обробки металу виникають такі властивості кичок : твердість, зносостійкість, антифрикційні, антикорозійні, декоративні і захисно-декоративні властивості.

Гальванічне виробництво підвищує дуже багато видів різних покриттів : пасивування і цинкування а так само кадміювання і хромування ще нікелювання, фосфатування, лудіння, міднення, электропалирование, анодування і оксидування і це ще не усе.

Деяких декоративних цілей можна добитися завдяки нанесенню на електропровідний і не електропровідний матеріал, механічних і хімічних покриттів і поліпшити при цьому властивості предмета. Технологія гальваніки (гальванирования), включає дуже складні процеси, які здатні позитивно впливати на метал (його поверхня). Гальваніка сприяє не лише отриманню шару міцного, легко масивного і легко такого, що відділяється від поверхні, що покривається, необхідного матеріалу.

Цинкування вважається найбільш распрастраненным метадом гальваніки, але гальваніка всеже набагато міцніше. Гальваніка на сьогодні - найпрогресивніший надійний і неймовірно ефективний спосіб металевих виробів від корозії, іржі. Обробка цинком вважається дуже сильним і надійним захисним бар'єром, який мінімізує негативну дію довкілля на металевий виріб. За допомогою такого способу гальваніки металевий виріб стає максимально стійким до механічних дій. А також цинкування забезпечує прекрасний електрохімічний захист металовиробу.