Художня ковка в інтер'єрі.

Стoр: 1 2 3
Стoр: 1 2 3
Вогонь і метал це два джерела, які поєднали в собі при поєднанні один з одним могутність і політ думки. Історія художньої ковки декоративних виробів для інтер'єру йде глибоко в античні століття. Сьогодні ковка в інтер'єрі є візитною карткою та гордістю не тільки вмілих майстрів, а й господаря котрий володіє цими виробами, підкреслюючи його індивідуальність і тонкий та вишуканий смак.

З незапам'ятних часів і по теперішній час ковані світильники, бра, люстри, підсвічники, карнизи, панно, підставки під квіти, підставки під пляшки, та інші декоративні елементи інтер'єру поєднують в собі не тільки практичність і прикрасу, а й зачіпають питання естетики. І, звичайно ж, ковані декоративні елементи інтер'єру, безперечно, перевершують вироби, виготовлені з деревини або пластмаси такими ознаками як практичність в експлуатації, довговічність, стійкість до вологості і температурних перепадів, а також міцність.

При виготовленні кованих декоративних виробів інтер'єру використовується довговічний і міцний метал. Титанічною працею і витонченої фантазією породжуються дивовижні ковані люстри, карнизи, світильники і багато інших декоративних частин інтер'єру. Класичні ковані елементи подібних виробів оформляються в стилі кантрі або етно. Бронзового забарвлення завитки та бутони властиві модерну, прямокутні прості форми говорять нам про стиль Хай-тек.

Дивно прекрасні ковані вироби прекрасно поєднуються з інтер'єром ресторану, клубу, житлового приміщення або магазина. Обробка металу художнім способом дає потенціал відтворення декоративних кованих виробів інтер'єру будь-якої форми. Ковка в інтер'єрі завжди успішно поєднується з деревом, склом або природним каменем, тим самим підкреслюючи всю неповторну розкіш і вишуканість інтер'єру.