Ковані хвіртки, зварена, металева.

Стор: 1 2
Стор: 1 2
Краса і надійність кованої хвіртки

Забір і хвіртка є елементами ландшафтного дизайну заміської ділянки, дачного двору, території різних організацій, офісів. При розробці проекту дизайну особлива увага приділяється гармонійному поєднанню даних елементів огорожі з екстер'єром будинку, з навколишньою природою. Міцна кована хвіртка може стати прикрасою території будинку, підкреслити його архітектурний стиль.

Перевагою такої конструкції є використання металу, натурального матеріалу. Металеві ковані вироби для облаштування ділянок завжди виглядають респектабельно і елегантно. Калитка з металу має тривалий термін служби і не вимагає складного догляду. Дизайн цього виробу виконується за індивідуальним замовленням досвідченими майстрами, тому вони являтюься яскравою і неповторною прикрасою двору. У такій конструкції поєднуються класичні традиції та сучасні технології. Необхідні розміри вказує також замовник.

Художня ковка може доповнюватися елементами з інших матеріалів. Використання полікарбонату робить вартість виробу більш доступною. Замовником може бути обраний ажурний кований елемент огорожі або зварна хвіртка. Міцна кована хвіртка з використанням полікарбонату прикриває двір від сторонніх поглядів. Для полікарбонату характерна довговічність, стійкість до факторів навколишнього середовища.

Основна вимога, яка пред'являється до всіх елементів огорожі, це міцність і надійність. Такому критерію цілком відповідають металеві вироби, а використання художньої ковки робить їх ще і яскравим декоративним прикрасою.

Ковані хвіртки - замовити, купити, України, Київ.