Ковальська майстерня - Ковальський цех

Кузнец- творец людского счастья,
Не зная, доблести й преград
Кует не отходя от горна части,                         
Не требуя взамен наград.

         
Кондратюк В. Ф
    Директор

Наша ковальська майстерня на ринку художньої ковки працює більше 14 років. Свою діяльність ми почали в 2003 році. Зібравши під одним дахом понад 20 фахівців. Наша компанія стабільно працює, розвивається і радує своєю продукцією задоволених клієнтів. За довгі роки своєї роботи ми зробили більше 4000 замовлень. Здали 638 об'єктів під ключ. Охопили широкий спектр різної продукції з металу. Клієнт звернувшись до нас, позбавляється від багатьох проблем:  • Пошук концепції та ідеї втілення вироби. Клієнту всього лише потрібно висловити свої побажання. Наші дизайнери підберуть концепцію, окреслять ескізи і зроблять все математичні та технологічні прорахунки.
  • Ясна ціноутворення. У нас не беруть ціну зі стелі. Ми добре орієнтуємося на ринку. І робимо об'єктивний прорахунок виробів і викладаємо все в доступній клієнтові формі.
  • Ми готові до діалогу і компромісу. На першому плані у нас завжди Клієнт. Одного разу звернувшись в нашу компанію, клієнти позбавляються від турбот вирішувати організаційні та супутні питання. Ми підлаштовуємось під потреби, побажання клієнта і дуже гнучкі до зміненому обставинам. Завжди в будь-якій ситуації шукаємо вихід і рішення задачі.
  • Ми надійні партнери. З нами працюється легко. Клієнти наші нам довіряють. Будь-яке розпочату справу, завжди доводимо до кінця. І все завдяки величезному досвіду і напрацьованої системі виробництва, у нас найнижчий відсоток браку. Нас знають багато і відгукуються позитивно. Ми дорожимо своєю репутацією і добрим ім'ям.
  • Величезний спектр продукції. Наші ковалі для потреб клієнта можуть виготовити починаючи від кованого цвяха для інтер'єру і закінчуючи величезною кованої альтанкою. Коли ми заходимо на об'єкт, як правило ми беремо на себе відповідальність за все металовироби. Ворота, паркан, тераса, балкони, сходи, флюгер. Все це ми робимо під ключ. Від виміру до монтажу, від ідеї-до втілення мрії.
  • Сучасні тенденції та оригінальність. Ми не стоїмо на місці, постійно розвиваємося і вдосконалюємо свою майстерність. Чи не намагаємося працювати за шаблонами. Ми постійно вигадуємо і втілюємо нові ідеї, розробляємо нові технології в куванні. Завжди намагаємося вловити сучасні тенденції в архітектурі та йти в ногу з часом.
  • Гарантії. Ми беремо зобов'язання на себе і несемо відповідальність за свою роботу. Маючи за плечима величезний досвід, знаємо де закупити якісні матеріали та як виготовити продукцію надійну і довговічну. Тому на всю продукцію і на всі виконані роботи даємо гарантію і підкріплює це пунктом в договорі.