Ковальська майстерня - Ковальський цех


                   

Кузня це майстерня , в якій проводиться ручна обробка металу - ковальська кування . З давніх часів , люди користувалися кованої продукцією. З-під молота коваля виходили повсякденні предмети побуту , зброя , знаряддя праці . У старі часи коваль був першою людиною в селі, його шанували і поважали в будь-якому селищі , він був незамінний. Його праця була самим цінним і важливим . Тому що не один двір не міг обійтися без його продукціі.В наш час , ковальська майстерня перестала існувати в особі одного лише кузня . Виросли завдання і потреби сучасної ковки , змусили нас , зібрати цілу команду. Команду фахівців у своїй справі. Доповнюючи один одного і роблячи єдину справу , ми домоглися непоганих результатів в художньому куванні .          

         

Наша кузня складається з кількох цехів і технічних дільниць . Замовлення, що надійшли від наших клієнтів , потрапляють в руки досвідчених фахівців. Ними обробляються і надходять в роботу , при цьому розбиваються на етапи , і виконуються в строк нашими майстрами. Ось коротко про нашу всій структурі кузні . І про ті завдання які на неї покладені

         
             
 1. Інженерно- дизайнерський відділ . Насамперед при зверненні клієнта до нас. З ним починають працювати наш дизайнер та інженер -заміряти . На даному етапі проводиться опитування переваг замовника його побажань , знімаються розміри прорізів під ковку затверджуються всі точки кріплення . Також що б допомогти замовнику з вибором певної моделі наш дизайнер робить попередні начерки ескізів. Також пропонує ознайомиться з нашою величезною базою ескізів і фотографій попередніх робіт . Ми не будуємо свою роботу на шаблонах , до кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Ми працюємо до того моменту поки замовник залишається задоволеним від його проекту майбутньої ковки.            
             
 2. Слюсарно- механічний ділянку . На даному етапі робіт проводяться заготівельні й розкрійні роботи . Коли зроблені всі креслення на кований виріб і тих . документація надійшла в цех на слюсарно- механічний ділянку , слюсаря приступають до заготівлі всіх деталей майбутнього виробу . На даному етапі вирізаються строго в розмір заготовки , зачищаються від задирок і окалин , знімаються фаски під провар , рівняються заготовки. У нашій роботі ми вважаємо не маловажним на даному етапі поставити якісний металопрокат і проконтролювати точність і якість проведених робіт .
 3.            
             
 4. Ковальський ділянку. Ця ділянка найважливіший і можна сказати найголовніший. На даній ділянці проводяться всі ковальські роботи . Наші ковалі по заготовленим раннє лекалами виготовляють ковані деталі які в свою чергу утворюють готові ковані композиції. Коваль розігріває в горні метал і на Пневмомолот надає йому певну форму. З рук кузня виходять завитки , відтяжки , Расклеп і багато іншого. У своїй роботі він використовує в більшій частині ручна праця. На даному етапі потрібен ретельний контроль деталей на розмірність , якість виконання і на ступінь очищення від окалин .
 5.            
             
 6. Зварювальний ділянку. Всі роботи зі зварюванням ми виробляємо в заводських умовах на обладнанні світових виробників. Всі зварювальні роботи у нас виробляються зварювальними напівавтоматами підвищеної потужності. На даному етапі проводиться збірка всіх раннє заготовлених деталей в єдину конструкцію. До зварних швах завжди підвищеними вимогами на якісний провар .            
             
 7. Фарбувальний ділянку. На даній ділянці не тільки виробляється антикорозійний захист металу. А також ряд підготовчих робіт до фарбування. Якщо це потрібно , проводиться піскоструминне очищення металу. Також шпаклівка і герметизація раковин , невеликих зазорів і перехлестов металу. Основним же завданням цієї ділянки є фарбування кованих виробів , і захист від іржі. Залежно від вимог фарба наноситься як методом розпилення , так і електростатичним способом. Забезпеченням якісно проведених робіт досягається підбором якісного матеріалу і допуску до робіт кваліфікованого персоналу. Всі роботи проводяться з дотриманням всіх технічних вимог і необхідних умов виконання таких робіт.
             
 8.