Забарвлення металу, металоконструкцій.Фарбування металу неможлива без якісного захисту металу від корозії. Особлива увага при фарбуванні металу і металоконструкцій слід приділити стикам - вузлам, саме вони найбільш схильні до корозії. Фарбування металоконструкцій передбачає повне очищення поверхні металу перед забарвленням для зчеплення фарби з металом. Тому якщо фарбування металоконструкцій виробляється на старих металевих конструкціях потрібно стежити за якістю очищення поверхні, інакше забарвлення буде марне. Первинне фарбування металу так-же вимагає підготовки поверхонь до забарвлення, знежирення, грунтовка і нанесення фарби.

Очищаючи метал бажано користуватися абразивним устаткуванням. Без зачистки не обійтися і при першому забарвленні металу, так-как забруднення завжди є на конструкціях з металу, при сильних забрудненнях грунт або фарба скачуватимуться з металу, це означає, що забарвлення металу буде здійснено неякісний. Забарвлення нових металоконструкцій і повторне забарвлення старих.

Забарвлення металоконструкцій, раніше окрашеных.

Перед нанесенням фарби необхідно виробити очищення поверхонь металу від старої фарби і іржі. При зачистці цих місць і покритті їх антикорозийным засобом - корозія зупиняється. Зачистка поверхні металу при підготовці до забарвлення може виробляється як вручну так і автоматично із застосуванням спеціальних насадок інструментів.
Як грунт при забарвленні металу використовується будь-яка фарба по металу, уайтспиритом, що розбавляється, сальвентом, можна використовувати сурик. Забарвлення металу припускає грунтовка металу - обов'язково, цей етап фарбування металу і конструкцій з металу, важливіше за саме фарбування, від якості грунтовки металу, на пряму залежить якість забарвлення металоконструкцій. Підготовка металу під забарвлення займає на багато більше часу, чим саме забарвлення металу, грунтованую поверхня потрібне тчательно висушити.

Фарбування металоконструкцій виробляється в два шари. Фарба наноситься компресором або фарбоопультом. У забарвленні металоконструкцій є багато тонкощів, які можуть перекреслити усю раніше виконану роботу. Потрібно знати, що фарбування холодного металу не приносить нічого хорошого. В цьому випадку на металі утворюється волога. Для очищення металоконструкцій перед фарбуванням температура металу не важлива. Способи забарвлення металу.