Кований паркан (Забір).

Кований паркан (Забір)

.
Особиста безпека для кожного з нас грає не останню роль. Кожен хоче себе почувати захищеним, не турбуючись за своє майно та близьких. Для цього існують безліч надійних засобів захисту. Найпершим бар'єром, яке забезпечує неприступність вашої ділянки і зокрема будинки, є зовнішнє огородження (паркан).

Паркан має як мінімум два завдання:
1. Завдання паркану (забору) це, перешкода фізичній проникненню на вашу територію;
2. Естетична прикраса вашої ділянки, створення єдиної композиції стилю вашого будинку.

Матеріалів, з якого виготовляють паркан (Забір), на сьогоднішній день дуже багато.
Класичний матеріал, з якого роблять паркан (забір):
дерево,
камінь,
метал.

Але, безумовно, найнадійнішим залишається саме кований паркан (Забір).
Ми свій вибір зробили саме на металі. Його перевага над іншими матеріалами очевидно. Кований паркан з металу (забір) краще переносить перепади температур. Дерево розсихається і деформується, камінь при попаданні вологи може дати тріщину, усадку. Сучасні засоби захисту металу від корозії дають довгий строк експлуатації без додаткового фарбування. Тільки за допомогою метала, ви можете при необхідності добитися ефекту легкості і легкості конструкції, дерево та камінь такого ефекту не дають. Також металеву огорожу (кований паркан - забір) більш міцне і має жорстку конструкцію. За допомогою художнього кування ви можете втілити найрізноманітніші ідеї. І навіть якщо у вас є огорожа паркану - забору, виготовлена з іншого матеріалу, куванням можна його доповнити і надати кращого вигляду. Так як ковка поєднується майже з будь-яким матеріалом, а прикладів таких рішень багато, наприклад дерев'яний паркан - забір вішають на ковані стовпи. Перевага такого рішення полягає в тому, що метал на противагу дереву, при контакті з землею не згниє за якихось 5-7 років як дерево. А простоїть 25-30років, при цьому при додатковій антикорозійний захисту тільки раз в 10 років. Також, на паркан з цегли можна встановити ковані навершя (віночки). Їх роль полягає в тому, що як правило, їх дизайн роблять з виступаючими гострими частинами (піками) що ускладнює, а іноді навіть не дає можливості перелізти через такий паркан (забір).

Замовити, придбати кований паркан (забір) можна звернувшись до нас за телефонами вказаними на сторінці контакти.
Ми виготовимо Вам кований паркан (забір) на Вашу готовому ескізу або наші дизайнери розроблять для Вас ексклюзивний дизайн паркану - забору.
Україна, Київ.